historie, które nie zmieściły się do daily.art.pl

Magda

Posted: 3 czerwca, 2013 | Author: | Filed under: Bez kategorii | Możliwość komentowania Magda została wyłączona

Magda wcześnie zaplanowała swoją przyszłość i konsekwentnie realizowała swoje dziecięce marzenia. Po ukończeniu liceum dostała się na SGH (kierunek finanse i rachunkowość; w czwartej klasie liceum musiała wziąć korepetycje z matematyki, bo uczyła się w klasie o profilu humanistycznym – kochała literaturę, szczególnie poezję Leśmiana – ale była pracowita, więc udało się) i wyjechała ze swojej miejscowości na studia do Warszawy. Tam poznała Adama, kolegę z roku – ciepłego i bardzo odpowiedzialnego jak na swój wiek młodego mężczyznę. Po kilku miesiącach spotykania się zostali parą. Magda nigdy wcześniej nie miała chłopaka – czuła się teraz już naprawdę dorosła. Była bardzo dumna, kiedy Adam na drugim roku został starostą (i pozostał nim już do końca studiów).

Na czwartym roku Adam i Magda wzięli ślub. Adam zaczął pracować w banku, a Magda zwyciężyła w konkursie „Dzień w Deloitte” – i przekonała się, że to miejsce jakby stworzone dla niej. Po ukończeniu studiów rozpoczęła staż w wymarzonym dziale audytu, a rok później zaproponowano jej etat.

Niedługo potem udało im się zdobyć kredyt na mieszkanie (rodzice Adama pożyczyli im pieniądze na wkład własny) na nowym osiedlu na Wilanowie.

Adam co jakiś czas wspominał o dziecku, ale Magda nie czuła się jeszcze gotowa – uległa jednak w końcu trzy lata później.

Rysowała się przed nimi wspaniała przyszłość.

inspiracja: http://blog.deloitte.pl/kariera/dzien-w-deloitte-okiem-mlodej-studentki/


Comments are closed.